Önce bu simgeye, daha sonra "Ana Ekrana Ekle" seçenekleri tıklayarak Neutron'a kısayol oluşturabilirsiniz.
Product Code: NT-SFP-0301D-A

NT-SFP-0301D-A Multi Mode SFP Module

part number NT-SFP-0301D-A
Type 1.25 GB/s GbE
data rate 1.25 G
wavelength(nm) 850
SOURCE VCSEL+PIN
temperature range -20 ~ +85
connector LC
reach 550 M
TX Power (dBm) -9.5 ~-3
RX Sens (dBm) -17
Description İndirme Size Download

OTHER PRODUCTS IN CATEGORY