Önce bu simgeye, daha sonra "Ana Ekrana Ekle" seçenekleri tıklayarak Neutron'a kısayol oluşturabilirsiniz.

HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Neutron Güvenlik Teknolojileri AŞ, video gözetim çözümlerinde ulusal ve uluslararası pazarda faaliyet gösteren, kendi ürün ve yazılımlarını üreten bir firmadır. Asya, Amerika, Avrupa, Okyanusya, Afrika,  Türkiye’de ofis ve satış temsilcilikleri bulunan Neutron, her yıl satış gelirinin yüzde 10’unu Ar-Ge faaliyetlerine ayırarak video gözetim çözümlerinde teknoloji çağına öncülük etmektedir.Dünyanın en büyük 10 video gözetim çözümü firmasından biri olan Neutron, 5 yıl içinde birinci sırada yer almayı hedeflemiştir. Yatırımlarını bu doğrultuda yapmaya devam etmektedir. Ürettiği yeni teknolojilerle dünyada güvenlik sektöründe yıldızı parlayan Neutron’un, ürünleri arasında; IP (Network) kameralar, IP (Network) kayıt cihazları, IP görüntülü diafon sistemleri, (Analog HD) AHD kamera ve kayıt cihazları, Akıllı hırsız alarm sistemleri, Plaka Tanıma Sistemleri, X-Ray Cihazları ve yüksek güvenlikli diğer ürünler ve bu sistemlerin ekipmanları yer almaktadır. Neutron mobil uygulamalar konusunda sektöründe öncüdür. Türkiye’de ilk cep telefonu uygulamasını yapan ve 2017 yılı son çeyreğinde 4 milyon kullanıcıya ulaşan Neutron, kendi Bulut sistemini kuran tek firmadır. Böylelikle kullanıcılar talep ettikleri takdirde kayıtlarını veya diğer bilgilerini güvenli bir şekilde saklayabileceklerdir. Neutron'un ürünleri bankacılık, kamu güvenliği, enerji, telekomünikasyon, mobese, stadyumlar, akıllı bina ve akıllı ulaşım gibi birçok alanda geniş çapta kullanılmaktadır. ‘’Bank of China , China Minsheng Banking , China Merchants Bank , China Construction Bank, Agricultural Bank of China , Postal Savings Bank of China , Korea Kwangju Bank , Qincheng Hapishanesi ‘’ ve daha birçok büyük proje Neutron'un çözümleriyle kurulmuştur. Neutron, Türkiye’de en yaygın bayi ağı ve en iyi referans listesine sahip markalardan biridir. Merkezi Türkiye’de yer alan Neutron’un, 2000’nin üzerinde çalışanı bulunmakta ve ürünleri Çin'de bulunan fabrikasında üretilmektedir.Neutron, güçlü,yenilik verimliliğini temsil eden,kalite odaklı bir şirkettir.

Neutron, 4K teknolojisini güvenlik sistemlerinde kullanabilmek için H.265 sıkıştırma formatını da tekrar sıkıştırarak U-Code codec’ini yapmıştır. Bu sayede Hem Harddisk alanı hem de bant genişliğinde %85 lere varan tasarruf sağlamıştır.

Vizyon & Misyon:

Vizyon: Video gözetleme endüstrisinde global lider olmak

Misyon: Paydaşlarımızın ihtiyaçlarına odaklanmak,devamlı ilerleyen ve güncellenen teknolojiler geliştirmek ve bunlarınhem yazılımsal hem donanımsal servis hizmetini vermek. Hiçbirimiz hepimizden daha güçlü değiliz prensibinden yola çıkarak sizi daha güvenli bir dünya inşa etmek için işbirliğine davet ediyoruz.