HAKKIMIZDA

En iyisi için sürekli çalışıyor ve geliştiriyoruz

Neutron, Güvenlik sistemleri ile başladığı teknoloji yolculuğuna her geçen gün yenilerini ekleyerek birçok elektronik donanım ve yazılımı üretebilen kapasitede bir marka konumuna gelmiştir.

Kendini güncelleyen yapısıyla daima yenilikleri kullanıcılarıyla buluşturan Neutron, anayurdu Türkiye başta olmak üzere 80’e yakın ülkeye ürünlerini bayi ağı ve elektronik ticaret yapısı üzerinden ulaştırmaktadır. 

Neutron, Türkiye’de alanında kendi mobil uygulamasını yapan ve yöneten ilk marka konumundadır. 10 milyon kullanıcıya ulaşan mobil uygulamaları ile tamamen ücretsiz hizmet sunmaktadır.

Güvenlik sistemleri alanında kamu ve özel alanlar olmak üzere bankalar, havalimanları, iş merkezleri, sanayi siteleri ve birçok alanda büyük işler başaran Neutron, Akıllı yaşam ürünleri konusunda da aynı başarıyı sürdürmektedir. NEUTRONLIFE mobil uygulaması ve çatı yazılımı ile 50 bine yakın akıllı ürünü üretip kendi mobil uygulamasından kullanıma sunuyor.

Bunlarla beraber Robotik alanında Türkiye’de yine bir ilke imza atan Neutron, yapay zeka konusunda yaptığı yatırımların ilk ürünleri olan Servis ve refakat robotları ile restoran, hastane, fabrika vb. gibi alanlarda hizmet vermektedir. 

Bir Defa NEUTRON, Daima NEUTRON

50+ Çalışan Sayısı
500K+ Yıllık Üretim Kapasitesi
1000+ Müşteri Ağı
10M+ Teslim Edilen Ürün
5M+ Mutlu Müşteri