GİZLİLİK

Gizlilik

Geliştirdiğimiz Tüm Ürünlerde Gizlilik Haklarınızı Gözetiyoruz.

Neutron NMSS gizliliğinize saygı duyar ve kişisel bilgilerinizi korumak için elinden geleni yapar. Normal şartlar altında, NMSS APP uygulaması için belge ve belge numarası, doğum tarihi, ülke, e-mail adresi, telefon, iletişim adresi ve posta kodu gibi herhangi bir kişisel bilgi girmeniz gerekmemektedir.

Eğer bir hizmet ve tercih bilgisi veya benzer kişisel bilgileri girmeyi dilerseniz, bu durumda Neutron NMSS tarafından kişisel bilgilerinizin belirlenmiş amaç için kullanılmasını kabul etmeli ve kişisel bilgi kullanımı şartlarını anlamalı ve kabul etmelisiniz. Aynı zamanda, Neutron NMSS’nin teknoloji ve hizmet çalışması ve gelişimi için, Neutron büyük olasılıkla kişisel olmayan gizlilik bilgilerini toplar, kullanır veya kullanıcıya üçüncü taraflar sağlayarak, Neutron NMSS’nin kullanıcılara daha iyi bir kullanıcı deneyimi ve hizmet kalitesi sunmasına katkıda bulunur.

Neutron NMSS bağlılığı hiçbir zaman ve hiçbir durumda kişisel bilgilerinizi satmaz, Neutron NMSS kullanıcı profili sadece yasal olarak kabul edilen ve Neutron’u net şekilde kullanabilen kullanıcılardan oluşmaktadır. Belirli bir amaç için, isteye bağlı ürün türünü ve istenilen elektronik kayıt veya başvuru ad bilgisini girerseniz, şartlar uyarınca yetkili kullanım kapsamında bilgi alabilirsiniz. Ama Neutron NMSS’nin kendisini korumak için bu şekilde hareket edilmesini gerektiren sebepleri var. Müşteriler veya kamu da bazı kişisel bilgileri olabildiğince küçük kapsamda açabilir, bu yüzden kişisel bilgi girmeden önce bu durumun öngörülmesi ve kabul edilmesi gerekmektedir.