Önce bu simgeye, daha sonra "Ana Ekrana Ekle" seçenekleri tıklayarak Neutron'a kısayol oluşturabilirsiniz.

960 H Nedir?

960 H Nedir?

960 H Görüntü kalitesi

960H nedir?

960 HD Haziran 2009'da Sony tarafından tanıtılan yeni bir Sony Effio CCD görüntü algılayıcı yonga setine verilen addır. Bu özel teknoloji - "Effio"  - yeni standardını destekleyen 960 HD güvenlik kameraları ve DVR kayıt cihazları ,daha yüksek hassasiyet ve yüksek çözünürlük ile video kaydetmenize olanak verir.

960H Avantajları

960H  nin "H" olan kısmı  Effio CCD görüntü sensörünün yatay yönde etkili piksel sayısını temsil eder.Yeni 960H teknoloji selefi 760H ye  kıyasla yaklaşık % 30 piksel sayısında bir artış göstermektedir. Bu yeni teknoloji ile işlenen bu artış analog güvenlik kamerasında HD çözünürlükte video izlemeyi sağlar.

Yatay çözünürlük  & 650 TVL

Yatay çözünürlük  videonun yatay yönde ayrıntı düzeyini temsil eder. Daha büyük bir sayı daha yüksek çözünürlüklü video gösterir.Birim genellikle TV satırı  veya TVL olarak gosterilir.
Sinyal işleme teknolojisindeki ilerlemeler 760H  yatay çözünürlüğü geride bırakmıştır.  960H daha doğal, yüksek çözünürlüklü video elde etmeyi sağlayan kameranın "göz" kısmına karşılık gelen  Effio 960H CCD, görüntü sensörünün piksel sayısını artırır. Buna ek olarak, Sony Effio CCD Serisi yonga seti tarafından kullanılan sinyal işleme teknolojisi, 650 TVL yatay çözünürlükten daha yüksektir

960H Sony Effio CCD Serisini çıkış formatı.

960H CCD görüntü sensörünü kullanan bir Effio CCD Serisi kamera sistemi analog kompozit video sinyalleri çıkışı da NTSC ve PAL sinyal standartları ile tamamen uyumludur.

960H Analog Güvenlik Kameraları

Bu teknoloji 960H güvenlik kameraları tarafından iletilen  görüntü kalitesi iyileşmiş olsa da, bu teknolojinin faydaları , eşit derecede  video kayıt cihazı olmadan fark edilmez. Yeni Neutron 960H  serisi dijital video kaydediciler (DVR) ile  analog güvenlik kameraları  minimum  700 TV satır (TVL)  ile kaydedebilir, Analog güvenlik kameraları ile gerçek HD çözünürlükte gerçek zamanlı video kaydedebilirsiniz!

Sizlere Doğru 960H Güvenlik kamera ve DVR Kaydedici seçmekte Yardımcı Olabiliriz

Guvenlik sistemi uygulamanızı bize danışarak yapabilirsiniz. Güvenlik sistemi ihtiyaçlarınızı dinleyip, ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun bir çözüm tasarımı yapmaktan şeref duyarız.

Neutron ile çalışmanız  sizlere online teknik servis ve  hızlı teslimat-iş bitirme gibi avantajların yanında güven içinde bir  yaşam alanı  oluşturmanızı sağlar!

Neutron  sizi ve sevdiklerinizi korur!